info@babincan.sk

0905/ 866 028 

Babín okr. Námestovo

 

Anjelik chlapec a dievča + text

Hmotnosť: 0.30kg

5.70€

25 alebo viac 5.00€
40 alebo viac 4.80€

Dostupné možnosti

* Náter:
Poslať súbor /PDF, JPG/:
Vaša správa :
- +

Predstavujem vám náš úžasný výrobok - Anjelik. / chlapec a dievča / Tento zaujímavý kúsok je vyrobený z kvalitnej 4mm brezovej preglejky, čo zaručuje jeho pevnosť a eleganciu. S výškou 18 cm a šírkou 16 cm je ideálnym doplnkom do vášho domova alebo originálnym darčekom pre vašich blízkych. Každý kus je starostlivo vyrobený pomocou CNC frézovania, čo zabezpečuje precízne spracovanie a dokonalý vzhľad.

Na jeho povrchu môžeme pre vás vygravírovať text podľa vašich predstáv, čím z neho urobíme jedinečný kúsok. Do poznámky treba napísať aj ako maju byť otočene  vyŕobky po gravírovaní. K výrobku vieme spraviť aj podstavec na požiadanie.

Tento tovar je momentálne k dispozícii skladom, avšak proces gravírovania výrobkov závisí od počtu kusov a dodacieho termínu výrobkov.

Text nám posielejte upraveni aj s diakritikou vo Word dokumente . Za správnost textu nezodpovedáme kopírujeme ho priamo do stroja. Na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 Dodanie  7 - 14 dní.