info@babincan.sk

0905/ 866 028 

Babín okr. Námestovo

 

Cukrárky zápich

"Vaše jedinečné predstavy pre nás nie sú žiadnym problémom. Bez ohľadu na to, či sú naše výrobky už na stránke alebo nie, radi vám ich vyrobíme presne podľa vašich predstáv. Stačí nám poslať váš návrh, a o zvyšok sa postaráme.

 

Naša výroba zahŕňa materiály ako preglejka v rôznych hrúbkach, styrodur a drevo. Okrem toho sme schopní gravírovať do výrobkov rôzne obrázky a texty podľa vašich želaní. Tešíme sa na vaše nápady, ktoré ochotne prevedieme do reality."


Zobraziť:
Triediť podľa:

Niečo o nás

Ponúkame širokú škálu výrobkov vyrobených na CNC strojoch, vhodných pre rôzne príležitosti, ako sú oslavy, Vianoce, svadby, 1. sväté prijímanie, pre profesionálne aranžérky a cukrárky, ale aj pre domácich majstrov a ich  projekty. Okrem toho sme otvorení aj vašim vlastným návrhom, aby sme vám mohli poskytnúť presne to, čo hľadáte. Bez ohľadu na to, či potrebujete jeden kus alebo sériu výrobkov, s našimi výrobkami môžete dať svojej kreativite voľný priebeh.
Ak nenájdete svoj výrobok na stránke, napíste mi a ja vám ho vyrobím.

CNC frézovanie

Stroj je špecializovaný na spracovanie materiálov, vrátane dreva, preglejky, styroduru, dvojfarebného plastu, plexiskla, plastu, perdinaxu a sklotextilu.

Co2 rezanie a gravírovanie

Našim CO2 80W laserom ktorý pracuje v  rozmeroch 70x50cm vám nagravírujem rôzne texti, obrázky, a narežeme rôzne tvary z materiálov drevo, plexisklo, papier, koža a mnoho iných 

Plazmové pálenie

CNC fréza bola prispôsobena aby pálila plech do hrúbky 15mm a rozmerov 130 x 85cm. Rôzne tvary pre domacich majstrov - kutilov.

  • CNC FRÉZOVANIE VÝROBKOV
    CNC FRÉZOVANIE VÝROBKOV
  • GRAVÍROVANIE A REZANIE CO2
    GRAVÍROVANIE A REZANIE CO2
POŠTOVNÉ
Cena sa určuje automaticky podľa váhy balíka
- na poštu
- na adresu
- packeta 
 
PLATBA ZA DORUČENIE
- na dobierku                +1,80€
- prevodom na účet       0€ 
- osobný odber Babín    0€ 
 
Zľava za nákup

 

Ponákame zľavu za nákup pre našich zákazníkov

Zľava 2%, ak je celková objednávka medzi 50€ a 200€

Zľava 5%, ak je celková objednávka medzi 200€ a 500€

Zľava 10%, ak je celková objednávka vyššia ako 500€

 

Zľava sa automatikcky započíta v košíku

Nájdete nás tiež