• Tel. : +421 905 / 866 028,    +412 911 / 327 070
  • Email: babincan@babincan.sk 
  •   Administrácia od : 10:00 do 18:00

Vzory stránok pre našich klientov

Potrebuješ stránku  ????? Môžete si pozrieť naše projekty kde  pre Vás pripravujeme  vzorky stránok. 

Články a fotky na týchto stránkach sú len vzorove kde si musíte pripraviť svoje texti, obrázky, videa, kontakty a všetko čo chcete mať na stránke  !!!!

Ponúkame možnosti:

  1. stránku si môžete kúpiť v takejto demo verzii, kde máte všetko nastavené a túto zálohu dostanete v RAR súbore. cena je na spoločnej dohode.
  2. po dohode stránku Vám môžeme aj spravovať kde celú zodpovednosť za chod nesieme my.  Budeme vkladať všetky vaše požiadavky na stránku, kde stačí iba z vašej strany nám zasielať email čo chcete zverejniť, upraviť, pridať atd.... Nemusíte tak zaúčať nikoho aby sa trápil z vašou stránkou. V tejto službe patri aj aktualizácia systému, pridávanie priečinkov a modulov podľa požiadaviek zákazníka.
  3. máte stránku a budete potrebovať skopírovať všetky dáta a presunúť ich do novej stránky ?  Aj túto možnosť Vám vieme ponúknuť, všetky priečinky skopírujeme do nového systému ukážeme vzorku a potom sa rozhodnete o ďalšej spolupráci. Cena podľa spoločnej dohode.

 

Stavbar

Stavbar

Stránka pripravená pre stavebnú firmu, kde všetko upravíme podľa potreby zákazníka
Masaz

Masaz

Stránka pripravená pre masážny salón
Restaurácia

Restaurácia

online objednavky pizze nastavíme oznamovanie objednávky na vašom telefóne
Stavebniny

Stavebniny

predaj stavebného tovaru a požičiavania náradia.Prepočet ceny na ks alebo palety a farbu.
OBEC

OBEC

Stranka pripravená pre obec, pekný kalendár,zvôčšovanie textu a všetko čo potrebuje obec mať na stránke

Potrebuješ web stránku?

Ponúkame prepracovanie vašej stránky a jej skopírovanie do nového štýlu alebo vytvorenie novej stránky podľa vašej predstavy. Stačí, ak nám zašlete vašu nezáväznú požiadavku, akú stránku chcete vytvoriť, o čom bude stránka, čo má obsahovať, aká je vaša predstava poprípade nám môžete zaslať  link stránky, ako si predstavujete vzhľad vášho nového webu. Z našej strany sa pokúsime vašu stránku  pripraviť na našom priestore, kde sa budeme snažiť priblížiť k vašej predstave. Po vytvorení základu stránky si upresníme podrobne detaily ako je farba, štýl,  priečinky atď, ak budete spokojní s našou prácou, môžeme sa dohodnúť na ďalšej spolupráci na osobnom stretnutí, kde si dohodneme ďalší postup.

Za túto vzorku stránky sa neplatí. Ak sa rozhodnete inak, stránku jednoducho zmažeme.

A čo môžeš od nás očakávať? 

čítaj ďalej

Čo pripravujeme

  • Stavbár nová webka Pripravili sme ďaľšiu stránku ktorú si môžete u nás zajednať. odkaz: https://babincan.sk/index.php/our-services
  • Ďalši projekt Získali sme  ďalšiu stránku VK print Vasilov. Začíname na nej pracovať a dúfame že to…
  • Pridali sme nové videá Pripravili sme nové videá o ESHOPE ako si spravovať kategórie, pridávanie produktov, a dalšie
  • Aktualizácie stránok Všetky aktualizácie od našich klientov, spracovanie e mailov pre web stránky sa bude spracovať od…
čítaj všetky články