Babinčan: všetko nájdeš u nás

Zaoberáme sa správou a tvorbou web stránok či sa jedná o súkromnú, firemnú, obecnú stránku, alebo e shop, kde Vám poskytneme všetky služby, aby sme vás zviditeľnili na webe. Od výtvorenie webu, cez vizitky, plagáty, letáky, reklamy ktoré vám pripravíme podľa vašho priania.

Spúštame cnc frézovanie z dreva pre klientov ktorý budú potrebovať niečo vytvoriť či už podľa svojej predstavy alebo  výrobok ktorý sa vám poškodil

3D tlač

Ponúkame 3D tlač modelov na tlačiarni Prusa i3 MK3S. Tlač objektov o veľkosti do 25 x 21 x 20cm, teda 10500 cm3. Vytlačiť je možné: súčiastky, náhradné diely, modelárstvo, hračky, dekorácie, diely na elektroniku atd.Hotové výrobky :

Tu si môžete pozrieť už hotové výrobky spravené v 3D programe , kde si sťiahnete hotový STL program , ktorý nám zašlete na email.


3D tlač vašich modelov

Čo je 3D tlač:

3D tlač sa používa na vytvorenie výrobku, ktorý ste zlomili a nemôžete ho zohnať  alebo potrebujete vyrobiť niečo nové podľa vlastnej potreby, čo sa nevyrába.

Je to tlač, kde sa nanáša filament po niekoľko milimetrových vrstvách v riadkoch. Takáto výroba trvá niekoľko desiatok minút alebo aj desiatok hodín. Pripravili sme vám krátke video pre vašu predstavu, aby ste boli v obraze.  Preto sa treba dopredu informovať o cene  za výrobu vášho výrobku.

Ako funguje 3D TLAČ:

1. ako prvé váš výrobok treba nakresliť v 3D programe,  kde zadáte všetky rozmery  a uložte si ho koncovkou .STL

2. tento  kód nám zašlete cez email , kde nám napíšete, aký filament chcete na to použiť,  farba a jeho výplň

3. na váš email vám odpíšeme ako dlho bude výrobok sa tlačiť a aká bude asi jeho približná cena a jeho dodanie. 

Naša 3D tlačiareň Prusa  i3 MK3S Vám vie vytlačiť výrobok do rozmerov (25 x 21 x 21 cm) (X×Y×Z). Vyrobíme váš diel, či sa jedná o 1 alebo viac ks. 

3D kreslenie:

Ak neviete spracovať váš výrobok v 3D programe, náš technik ho vytvorí, cena sa pohybuje okolo 11€/hod. Zlomení kus alebo výrobok, ktorý chcete vyrobiť musíte doniesť na jeho skreslenie v 3D programe alebo poslať nákres výrobku aj s rozmermi.

Neposielajte fotky,  z fotografie  sa nedajú vyčítať rozmery.

Upozornenie :

Za výrobok berieme zálohu na materiál a výrobok vám vieme zaslať aj na dobierku.

Neposielajte fotky s fotografie  sa to spraviť nedá!!!!!!

Upozornenie :

Za výrobok berieme zálohu na materiál a výrobok vám vieme zaslať aj na dobierku.Naše prácePrehľad filamentov: Aký materiál pre 3D tlač vybrať?

PLA filament: PLA je vďaka tomu materiál ekologicky odbúrateľný, pri tlači neprodukuje zápach ani toxické výpary a jeho kontakt s jedlom je považovaný za bezpečný. Hoci je PLA všestranný materiál, ktorý sa hodí na väčšinu aplikácií, nie je príliš flexibilný, z čoho plynie jeho krehkosť. Nie je teda vhodný na využitie v miestach, kde by mohlo dochádzať k ohýbaniu alebo súvisiacim deformáciám. Na pamäti treba mať aj nízku teplotnú odolnosť – na výrobkoch sa môže prejaviť deformácia už pri 60 °C. S tohoto filamentu sa vytvárajú malé výrobky postavičky, atd. Nie je dobré tlačiť veľké plochy pri tlači sa prehýbajú rohy.  

PETG filamenty:  Vydrží aj aplikácie, kde bude namáhaný v ohybe či krútení alebo bude vystavený prudkým nárazom (napríklad ako kryt na telefón), odolný, pevný, a dokonca aj do istej miery flexibilný.

ABS: materiál známy svojou fyzickou aj teplotnou odolnosťou. Výrobky z neho sú schopné odolať zahrievaniu až na 100 °C, značnému namáhaniu aj silným nárazom. Kontakt s jedlom je považovaný za nebezpečný. Pri nekontrolovanom chladnutí má tendencie k deformácii.

TPE: Sú veľmi odolné a pružné – zo všetkých štandardných tlačových materiálov odolajú najväčšiemu ohýbaniu, krúteniu aj ďalším deformáciám. Tento materiál nie je považované za vhodné pre kontakt s jedlom, na druhej strane sú recyklovateľné a mali by byť aj ekologicky odbúrateľné. Hodí sa však na tlači topánok, najrôznejšie tesnenia.

Filamenty sa vyrábajú v rôznych farbách.