Babinčan: všetko nájdeš u nás

Zaoberáme sa správou a tvorbou web stránok či sa jedná o súkromnú, firemnú, obecnú stránku, alebo e shop, kde Vám poskytneme všetky služby, aby sme vás zviditeľnili na webe. Od výtvorenie webu, cez vizitky, plagáty, letáky, reklamy ktoré vám pripravíme podľa vašho priania.

Spúštame cnc frézovanie z dreva pre klientov ktorý budú potrebovať niečo vytvoriť či už podľa svojej predstavy alebo  výrobok ktorý sa vám poškodil

Čísla z tvrdení polystyrén

Dostupnosť: od 7 do 14 dní
Hmotnosť: 0.20kg

Cena / ks: 1.90€

Dostupné možnosti

* Aká hrúbka materiálu?:
* Aká veľkosť ?:
* Aké číslo potrebuješ ?:
Slová na štítku:

do popisu nám napíš presné slová gramaticky upravené, 

Číslo na dom je  vyrobené z tvrdeného polystyrénu, XPS. materiálu 2cm hrúbky, alebo na požiadanie spravíme aj z hrubšieho materiálu. Veľkosť  a typ písma Vám prispôsobíme  podľa vašej predstavy, ktorú si sami zadáte. Hrúbka 2 cm vytvára dostatočnú plasticitu pre 3D efekt. Výška od 10 cm až do 20 cm, výnimočne na vysoké budovy aj viac. Na lepenie používajte hlavne lepidlo MAMUT Crystal, ale môže sa použiť aj štandardné fasádne lepidlo na polystyrén. Tieto čísla sú frézované na cnc fréze a budú iba obrúsené bez náteru. Cena sa pohybuje aké veľklé písmo budete potrebovať približne za 15x 2cm - 2.50€./ ks Do správy nám zadajte číslice ktoré potrebujete. Taktiež vám vyrobíme aj písmená na požiadanie.  

Cena je za 1 ks číslice

K tomuto žiadne hotnotenie.
Napísať recenziu
ZleExceletné
Facebook koment