Babinčan: všetko nájdeš u nás

Zaoberáme sa správou a tvorbou web stránok či sa jedná o súkromnú, firemnú, obecnú stránku, alebo e shop, kde Vám poskytneme všetky služby, aby sme vás zviditeľnili na webe. Od výtvorenie webu, cez vizitky, plagáty, letáky, reklamy ktoré vám pripravíme podľa vašho prianiaPotrebuješ stránku ?????


Naše web stránky spravujeme v systéme JOOMLA, už viac ako 10 rokov kde máme zakúpene cez 900 modulov, templates a komponentov. Používame priestor od firmy WEBSUPPORT, kde sú spoľahlivý a riešia požiadavky zákazníkov hneď.

Môžete si pozrieť naše referencie ktoré stránky spravujeme a pripravili sme  pre Vás aj pár vzoriek. Články a fotky na týchto stránkach sú len vzorove kde si musíte pripraviť svoje texti, obrázky, videa, kontakty a všetko čo chcete mať na stránke  !!!!


Ponúkame možnosti:

- ak si vyberiete stránku z našej vzorky, môžete si ju kúpiť v takejto demo verzii, kde máte všetko nastavené a túto zálohu dostanete v RAR súbore. cena je na spoločnej dohode.

- možnosť po dohode vašu stránku Vám môžeme  spravovať kde celú zodpovednosť za chod nesieme my.  Budeme vkladať všetky vaše požiadavky na stránku, kde stačí iba z vašej strany nám zasielať email čo chcete zverejniť, upraviť, pridať atd.... Nemusíte tak zaúčať nikoho aby sa trápil z vašou stránkou. V tejto službe patri aj aktualizácia systému, pridávanie priečinkov a modulov podľa požiadaviek zákazníka. Všetko máte v jednej cene

- máte stránku a budete potrebovať skopírovať všetky dáta a presunúť ich do novej stránky ?  Aj túto možnosť Vám vieme ponúknuť, všetky priečinky skopírujeme do nového systému ukážeme vzorku a potom sa rozhodnete o ďalšej spolupráci. Cena podľa spoločnej dohode.

- chceš novú stránku a máš svoju predstavu, tak nám jednoducho napíš ako chceš aby vyzerala tvoja webka, pošli nejaké linky vzoriek a my sa ozveme telefonicky a dohodneme sa ak budeš chcieť na posedení pri káve, a podrobnejšie si preberieme vašu požiadavku.  

Čo ponúkame:

 - Vytvorenie web stránky a skopírovanie celého obsahu
 - Priestor a domená  zaregistrovaná na Vás  a pri ukončení spolupráce ostáva cela stránka obci aj s dátami
 - Stránku si môžete spravovať  sami, alebo ponúkame možnosť správu za Vás, kde  všetku zodpovednosť za chod berieme na seba a z vašej strany len posielate e mail na našu adresu kde budeme všetko uverejňovať  za Vás. Nebudeš zaťažovať seba alebo pracovníkov zo stránkou.
 - Cena  za stránku  je na spoločnej dohode, cena sa určí podľa spoločnej dohody aby bola pre obidve strany výhodná
Stránka bude zabezpečená aj s certifikátom a v súlade so zákonom
Ponúkame možnosť fotenia akcii v obci   
 - Vytvorenie plagátov, stolových a nástenných kalendárov.
 - Sme stále v spojení  a požiadavky riešime  hneď  ako je to možné
 - Vytvoríme nezáväznú  vzorku stránky na finálnu verziu a až potom sa klient rozhodne či chce s nami spolupracovať alebo nie. Za vzorku sa neplatí.

Môžeš si vybrať aj z našej ponuky, kliknutím na obrázok sa dostaneš na demo verziu stránky.

Ver 1.0 | Joomla 3.9.x | PHP 7.3.x V pripade záujmu o stránku nás kontaktujte na tel: 0905/866028, alebo email: babincan@babincan.sk


stránka pre stavebnú spoločmosť

online objednavky pizze nastavíme oznamovanie objednávky na vašom telefóne

Stránka pripravená pre masážny salón


predaj stavebného tovaru a požičiavania náradia.Prepočet ceny na ks alebo palety a farbu.