Babinčan: všetko nájdeš u nás

Zaoberáme sa správou a tvorbou web stránok či sa jedná o súkromnú, firemnú, obecnú stránku, alebo e shop, kde Vám poskytneme všetky služby, aby sme vás zviditeľnili na webe. Od výtvorenie webu, cez vizitky, plagáty, letáky, reklamy ktoré vám pripravíme podľa vašho priania.

Spúštame cnc frézovanie z dreva pre klientov ktorý budú potrebovať niečo vytvoriť či už podľa svojej predstavy alebo  výrobok ktorý sa vám poškodil

936313PONÚKAM

3D tlač modelov na tlačiarni Prusa i3 MK3S.Tlačte objekty o veľkosti do 25 x 21 x 20 cm, teda 10500 cm3.  Vytlačiť je možné: súčiastky, náhradné diely, modelárstvo, hračky, dekorácie, diely na elektroniku atd. Svoje návrhy posielajte vo formáte / stl / alebo ak nemáte model viem Vám s tým pomôcť a namodelovať podľa výkresu, kde budú kóty. .

MATERIÁLY 3D TLAČE:

 • Tlač si môžete vybrať podla farby materiál.
 • PLA – materiál vhodný pre tlač detailnejších objektov. Materiál PLA je vyrobený z obnoviteľných zdrojov, predovšetkým z kukuričného škrobu a celulózy.
 • PET – materiál vhodný pre tlač veľkých objektov vďaka minimálnej tepelnej rozťažnosti. Univerzálny materiál vhodný aj pre tlač mechanických súčiastok.
 • ABS – materiál vhodný pre tlač obyčajnejších, prevažne pevných objekto

Cena:

 • Cena sa odvíja  na počte ks a spotrebe materiálu, alebo grafického spracovania
 • Cena materiálu PLA, ABS, PET, je 0.12€/g.
 • Grafické vytvorenie modelu ak nemáte je 11€/hod.
 • Opracovanie materiálu odstránenie podporného materiálu ,brúsenie a zrovnávanie povrchu modelu 5€/hod. 

 

Môžete si pozrieť naše projekty kde  pre Vás pripravujeme  vzorky stránok. 

Články a fotky na týchto stránkach sú len vzorove kde si musíte pripraviť svoje texti, obrázky, videa, kontakty a všetko čo chcete mať na stránke  !!!!

Ponúkame možnosti:

 1. stránku si môžete kúpiť v takejto demo verzii, kde máte všetko nastavené a túto zálohu dostanete v RAR súbore. cena je na spoločnej dohode.
 2. po dohode stránku Vám môžeme aj spravovať kde celú zodpovednosť za chod nesieme my.  Budeme vkladať všetky vaše požiadavky na stránku, kde stačí iba z vašej strany nám zasielať email čo chcete zverejniť, upraviť, pridať atd.... Nemusíte tak zaúčať nikoho aby sa trápil z vašou stránkou. V tejto službe patri aj aktualizácia systému, pridávanie priečinkov a modulov podľa požiadaviek zákazníka.
 3. máte stránku a budete potrebovať skopírovať všetky dáta a presunúť ich do novej stránky ?  Aj túto možnosť Vám vieme ponúknuť, všetky priečinky skopírujeme do nového systému ukážeme vzorku a potom sa rozhodnete o ďalšej spolupráci. Cena podľa spoločnej dohode.

                       Stavebniny

                 

                               Radoslav Vlžák                                 

Mobil: 0905 / 866 028

0911 / 327 070

email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.