Vyrábanie  vyróbkov na objednávku podľa vášho zadania. ktoré nám pošlete na e-mail. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Vaše návrhy nám môžete posielať ako obrázok / siluetu čierno biela, fotku s rozmermi, alebo výkres spracovaní v PDF súbore mierke 1:1 / Hlavne nezabudnite pridať rozmery výrobku, bez toho sa nevieme pohnuť.

Všetky výrobky sú frézované na CNC fréze alebo CO2 laserom a obrúsené  Vyrábame z   materiálov  škárovka,  smrek. buk, dub, preglejka styrodul, 2 farebný plast a aj nelepené materiály masív. Ako doplnok k výrobkom používame laser CO2 40W kde  na výrobky nagravírovať rôzne obrázky, alebo text.Ako  prebieha objednávka?

Každému zákazníkovi po naprogramovaní posielame fotky na schválenie aby ste videli ako bude vyzerať váš výrobok. Po schválení zákazníkom vyrobíme výrobok a

  pošleme fotku hotového výroboku.  Po dohode si môžete prevziať svoju zákazku u nás, alebo vám ju pošleme  na vami zadanú adresu. 

 

Kde nás nájdete :

Facebooku tu  https://www.facebook.com/rado.vlzak/ ,   

 Instagrame: https://www.instagram.com/babincan.sk/ 

Sashe:   https://www.sashe.sk/babincan